top of page

Mukminpro Group

Public·79 members

Andorra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 12 tetor 2023


15 korr 2023 — Nga Parisi, mund të arrini në Andorra për pak më shumë se tetë orë me tren, ose me makinë për tetë e gjysmë. Nga Barcelona, ​​ka një autobus të ...


Specialistët për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Financiare në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, vijojnë punën Nagelsman, njeriu i duhur për Gjermaninë Presidenti i nderit i Bajernit të Munihut, Uli Hënes, ka cilësuar Julian Nagelsman si trajnerin e duhur për Gjermaninë për të Auzilio i pranishëm në Shqipëri-Çeki për një… mesfushor Drejtori sportiv i Interit, Piero Auzilio ka konfirmuar prezencën në shkallët e stadiumit “Air Albania” pasi në duelin Shqipëri-Çeki Kombëtarja, sot dita e “finales” Sot është dita, ka ardhur momenti që të gjithë të derdhen në detin e emocioneve kuqezi, të shpenguar nga stresi, problemet, Mark Markez, zyrtarisht tek Dukati Skuadra “Dukati Gresini” ka zyrtarizuar marrëveshjen me Mark Markez për sezonin 2024 në Moto GP. Spanjolli, tetë herë kampion Galtier rinis punën nga Katari Karriera e Kristof Galtier rinis nga Katari. Vucic) shmang Tiranën, duke dërguar kryeministren Ana Bërnabiq (o. Brnabic) për Samitin e Procesit “KFOR-i të marrë në kontroll veriun”, Rama sqarohet: S’është ushtri pushtuese. Forcat e Kosovës s’mjaftojnë Nga foltorja e Kuvendit, Kryeministri Edi Rama ka sqaruar kërkesën drejtuar NATO-s, që KFOR-i të marrë kontrollin në veri të Kosovës. Teksa Inteligjenca artificiale/ Kallanxhi: Pritet që në 2030-ën të kalojë atë humane. Pesë muaj pas ndërprerjes së kontratës me Paris Sen Zhermen, klub të cilin e stërviti Ambasadori çek në Tiranë: Shqipëria e fortë, shpresoj të kualifikohemi në Euro 2024 Çekia duhet të fitojë për të vazhduar ëndrrën “Euro 2024”. Ky duel është mjaft delikat edhe për tifozët, Zyrtare, UEFA shtyn ndeshjen mes Kosovës dhe Izraelit “Ndeshja kualifikuese e ‘EURO 2024’ mes Kosovës dhe Izraelit e planifikuar për tu luajtur më 15 tetor është shtyrë. Skenarët, Shqipëria kualifikohet nëse… Shqipëria është në tre “kthesat” e fundit larg finishit, i cili e dërgon në "Euro 2024". Për të rrealizuar këtë Kosova në Andorra për të parën.. Kosova – Andorra, vlerat e lojtarëve: Ky është dallimi i pabesueshëmKombëtarja e Kosovës sot luan ndeshjen e radhës në kualifikimet për ‘Euro 2024’ ndaj Andorrës, kombëtare kjo e cila ka vlerë shumë më të ulët se ‘Dardanët’ sipas transfermarkt. com, transmeton Gazeta Metro. Në përditësimin e fundit të uebsajtit të njohur futbollistëve kosovarë si Vedat Muriqi, Milot Rashica, Edon Zhegrova e të tjerë u është rritur vlera në tregun e transferimeve. Njëkohësisht me rritjen e vlerës së tyre edhe Kosovës. 25 të përzgjedhurit e Alain Giresse tani kanë një vlerësim të përgjithshëm prej 95. 25 milionë eurove. Dallimi me kundërshtarin e sotëm është hiç më pak se 92. Në Plani franko-gjerman, Rama: Kosova po rrezikon të humbasë shansin historik në luftën diplomatike me Serbinë Tensionet mes Kosovës e Serbisë kanë qenë pjesë e diskutimeve të seancës plenare në Kuvend. Kryeministri Edi Rama ka deklaruar Lufta Hamas-Izrael/ MEPJ: 20 shqiptarë udhëtuan drejt Greqisë, 17 prej tyre po kthehen në atdhe Lufta mes Hamasit dhe Izraelit ka detyruar qytetarë të kombësive të ndryshme që të udhëtojnë drejt shteteve të tjera Sport Shko tek Rtsh Sport Drejt stadiumit “Air Albania”... Mediat spanjolle: Udhëtimi për asgjë i Vedat Muriqit Asnjëherë një udhëtim në kalendarin e FIFA-s apo të UEFA-s nuk ka pasur më pak ndikim se ai i sulmuesit të Mallorca-s, Vedat Mashtrim me biletat... fitore Vëmendja qëndron tek ndeshja që Shqipëria do të luajë përballë Çekisë, por sot ka edhe një tjetër ndeshje Tani Direkt TV Radio Për te mos u humbur në TV Orkestra Orkestra e RTSH-së çel sezonin artistik, spikat përfshirja e artistëve të rinj shqiptarë Çesk Zadeja dhe Beethoven “përmbyllin” koncertin e Orkestrës Simfonike të RTSH-së Mbrëmjen e së mërkurës Teatri “Skampa” në Elbasan mirëpriti koncertin përmbyllës të sezonit artistik, “Stina Orkestra simfonike e RTSH-së sjell klasikët francezë për publikun shkodran. Korça, ndalesa e radhës Mbrëmjen e së martës Teatri “Migjeni” mirëpriti një koncert të veçantë, teksa Orkestra Simfonike e RTSH-së Festivali i këngës Festivali i këngës në RTSH/ Mbyllen aplikimet, u dorëzuan mbi 80 krijime nga të gjitha trevat Eventi më i rëndësishëm i muzikës së lehtë shqiptare Festivali i 62-të i Këngës në RTSH ka mbyllur aplikimet. ((transmetim@)) Andorra Kosova drejtpërdrejt 12 tetor 2023 L 15 orë më parë — (transmetim@)) Andorra Kosova drejtpërdrejt 12 tetor 2023 Lajmet e fundit per ate qe ndodh ne Kosove e jashte saj i gjeni ne Klankosova.tv. Kreu | Radio Televizioni ShqiptarLexo Lajme Shko tek Rtsh24 Masat e sigurisë për ndeshjen Shqipëri- Çeki, policia sekuestron kapsolla, tymuese, flakadanë Ish-luftëtari i UÇK-së, Dritan Goxhaj në "Ekspres": Albin Kurti mund të kishte parandaluar sulmin serb në veri Ish-luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Dritan Goxhaj ka deklaruar në emisionin "Ekspres" në Radio Televizionin Shqiptar Kuvendi i Shqipërisë miraton me 101 vota dhe 1 abstenim, rezolutën për sulmin në Kosovë Në përfundim të mocionit me debat dhe interpelancës, Kuvendi votoi të enjten (12 tetor) pro rezolutës së dakordësuar nga Tifozi i zjarrtë i kuqezinjve që jeton në Zvicër kërkon pasaportën shqiptare Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka pritur në një takim një prej tifozëve më të njohur të ekipit kombëtar, Besmir Vuçiq shmang Tiranën, Serbia do përfaqësohet në Samitin e Berlinit me kryeministren Bërnabiq President serb Aleksandar Vuçiq (o. Tufa: Nuk ndihem e rrezikuar Prej disa kohësh inteligjenca artificiale po përfshihet në shumë fusha të jetës. Por së fundmi, është vënë Shtimi i rasteve me COVID/ Mjeku Alimehmeti në "Jetë Shqiptare": Nuk bëhet fjalë për pandemi të dytë Javët e fundit është vënë re shtim të rasteve të virusit ri në qarkullim. Po si ndikojnë këto viruse në trupin Lufta e Hamasit/ Blinken: SHBA do ndihmojë gjithmonë Izraelin. Netanjah: Të shkatërrohet si ISIS Sekretari Amerikan i Shtetit, Entoni Blinken (Antony Blinken) në një deklaratë të përbashkët për shtyp me Kryeministrin e Izraelit Privatizimi i ish-fabrikës “Buka”/ Ahmetaj, dyshime mbi SPAK: Si mund të rrjedhin informacionet para se të ndiqet rruga ligjore Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj ka reaguar sërish në lidhje me akuzat ndaj tij për privatizimin e ish-fabrikës “Buka”. [SHIKONI*] Andorra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 17 orë më parë — [SHIKONI*] Andorra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tetor 2023 2022 12:48 Kosova tashmë ka mësuar kundërshtarët ata janë ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page